SON DAKİKA

Ekran Haberci
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

ytubemagazin.com:  Güncel,Sağlık,, Dergi, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer aklınıza gelecebilecek tüm kategoriler, güncel haberleri sağlamak ve web kullanıcısının haberlerde başarılı olmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş kapsamlı bir haber portalı olabilir.

İLKELERİMİZ
Tarafsız Gazetecilik: Sitemizde yayınlanan haberlerin konusu olan haberlere veya haberlerde adı geçen kişilere tarafsızlıkla yaklaşıyoruz. çünkü haberleri okuyucuya ileten “arabulucu” olarak, herhangi bir haberin anlamını değiştirmeme ve haberleri manipüle etmeme ilkesini benimsedik.

Mimik Olmayan Gazetecilik: Okurlarımıza “iyi haber / kötü haber”, “iyi haber / kara haber” olarak sunduğumuz haberlerin içeriği ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken okuyucuyu “şimdi mutlu olmalısın” ya da “şimdi üzülmemelisin” ruh hali ile sunmaz; sadece gerçeği, sadece eşyaları aktarıyoruz. Bir haberin okuyucu içinde hangi duyguları artıracağı, okuyucunun karar vermesi için önemli olabilir.

Netlik: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın göz ardı edilmemesi ve bilinçli veya bilinçsiz küçük noktalarla atılması ve göz önünde bulundurulması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve ne oldu haber, bizim konumuz ve bu nedenle okuyucunun bunu anlayabilmesi için uygun olanı var. hiçbir haberi gizlemeyecek, küçülmeyecek veya göz ardı etmeyeceğiz.

Hakim değil, Postacı Gazeteciliği: Haberi ileten görevimiz; bunun okuyucuları yönlendirmemesini veya haber konusuyla ilgili girişimde bulunmamasını bekliyoruz. Daha açık bir ifadeyle, ne de Türkiye hükümdarlarını etkileyecek bir kişi ya da kuruluş olsa da, yönlendirmeyi dikkate almıyoruz ya da kamuya açık olan tesisi kullanmıyoruz. Biz postacıyız. Görevimiz, postayı alıcısına zamanında teslim etmektir. bunların dışında başka da “halkı aydınlatmak”dahada “halkı yönlendirmek” dahada “hükümeti “toplumu düzeltmek” vede buna benzer  görevlerimiz yok.

BİZ NE YAPIYORUZ?
Türkiye’de ve dolayısıyla acenteler dünyasında meydana gelen olay ve gelişmeleri takip ederek size kendi ekibimizi sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden gezegenin en uzak köşesine kadar her şey hakkında haberleri okuyacaksınız. ziyaretçilere son 10 günün haberlerini tamamen konuya göre inceleme şansı veriyoruz. Bu arama yapay zeka tarafından desteklenen ve ilgili, gerçek bir haber arama sayfası olabilir.

% 100 HUKUK İÇİN UYGUN
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Kanununun% 100’ü uyarınca yayınlanmaktadır. sitemizde tarafımızca yayınlanan hikaye, bilgi, resim, yazı; telif hakkı olan kendisahiplerinden yazılı izin alınarak yayınlanır. sabah içinde yayınladığımız gazete haber özetleri içerisinde sadece haber başlığı ve dolayısıyla tanıtım cümlesi yer alır ve haberlerin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin online sayfasına yönlendirilir.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK HABERLERİ KAPSAMLI SİTE
Türkiye ve bu nedenle ytubemagazin.com bir günde ortalama dünya çok zengin bir yer olabilir.ytubemagazin.com haberleri haber verebilir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA